Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

ČO BY STE O NÁS MALI VEDIEŤ?

Naša projekčná kancelária sa zaoberá projekčnými prácami prevažne v oblasti budov na bývanie. Ide o rodinné domy a bytové domy. Nie je pre nás však problém pripraviť projekty aj iných objektov podľa vašich individuálnych požiadaviek.

Navrhujeme projekty, ktoré slúžia prevažne pre účely stavebného povolenia, architektonické štúdie a realizačné projekty. Pri dispozičných návrhoch objektov sa vždy snažíme využiť efektívne, ale zároveň prakticky celý priestor objektu. Nevytvárať zbytočne nevyužité priestory, ktoré navyšujú zastavanú plochu, jednotlivé miestnosti navrhujeme primeraných rozmerov. Pri technickom riešení sa sústreďujeme na jednoduchosť a ľahkosť výstavby, tak aby bola ľahko realizovateľná a finančne menej náročná. Pri individuálnych požiadavkách klienta sa vždy snažíme nájsť ekonomické a praktické riešenie, ktoré uspokojí hlavne klienta.

NIEČO PRE ESTETIKU?

Okrem projekčných služieb sa venujeme tvorbe interiérových a exteriérových 3D vizualizácií a tvorbe 3D modelov rôznych typov konštrukcií, no nie je pre nás žiadny problém, pripraviť akúkoľvek atypickú vizualizáciu či 3D model. Modely a vizuál slúžia najmä pre lepšiu predstavu, pochopenie vzťahov jednotlivých miestností a materiálov. Zároveň veľmi uľahčujú samotnú realizáciu interiéru a rovnako tak aj exteriéru objektu.

Pri tvorbe vizuálu objektu, či už z interiéru alebo exteriéru, dbáme na požiadavky klienta. Vždy sa snažíme nájsť to správne riešenie. Sme tu aj pre tých, ktorí nemajú žiadne predstavy. Radi poradíme a nájdeme riešenie. Vieme pripraviť aj vizualizácie v niekoľkých farebných či materiálových riešeniach. Našim cieľom je vaša spokojnosť.

Navrhujeme projekty, ktoré slúžia prevažne pre účely stavebného povolenia, architektonické štúdie a realizačné projekty. Pri dispozičných návrhoch objektov sa vždy snažíme využiť efektívne ale zároveň prakticky celý priestor objektu. Nevytvárať zbytočne nevyužité priestory, ktoré navyšujú zastavanú plochu, jednotlivé miestnosti navrhujeme primeraných rozmerov. Pri technickom riešení sa sústreďujeme na jednoduchosť a ľahkosť výstavby, tak aby bola ľahko realizovateľná a finančne menej náročná. Pri individuálnych požiadavkách klienta sa vždy snažíme nájsť ekonomické a praktické riešenie, ktoré uspokojí hlavne klienta.